Pradžia Pažinkime savo kraštą
Pažinkime savo kraštą
Antradienis, 30 Birželis 2020 09:53

Pažinkime-savo-kraštąPasibaigė dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla "Pažinkime savo kraštą". Penkias dienas vykusioje stovykloje mokiniai vykdė turiningas ir prasmingas veiklas.

Edukacijų Veisiejų regioninio parko lankytojų centre ir Metelių regioniniame parke metu mokiniai vykdė veiklas, susijusias su gamtos pažinimu: atpažino medžius, orientavosi pagal gamtos ženklus, stebėjo retus augalus, aiškinosi gamtos taršos problemas ir jų sprendimo būdus. Lankydamiesi Trakėnų zooparke vaikai susipažino su ne tik Lietuvoje gyvenančiais, bet ir egzotiniais gyvūnais, stebėjo jų elgseną, aptarė išvaizdos ypatumus, įgijo naujų žinių. Edukacijos Rudaminos tradicinių amatų centre metu mokiniai tobulino savo meninius gebėjimus. Kiekvienas iš molio nulipdė pasirinktą indą ir jį dekoravo. Stovyklą užbaigėme prie Dusios ežero smagiomis maudynėmis, rungtimis, žaidimais. Aptardami stovyklos veiklas išsiaiškinome, kad vaikai praturtėjo įvairiomis žiniomis, patirtimi, keletas netgi įveikė baimes. Džiugina, kad programos dalyviams keliaujant po savo kraštą veiklos patiko, laikas prabėgo nepastebimai. Vyko gražus tarpusavio bendravimas, žaidimai, veiklos suteikė galimybę patiriant teigiamas emocijas realizuoti saviraiškos poreikius. Vertinant programos įgyvendinimo sėkmę - svarbiausia, kad vaikai džiaugėsi stovykloje praleistu laiku, praturtėjo, įgijo daug smagių ir malonių prisiminimų.

Pradinių klasių mokytojos