Pradžia Mokslo ir žinių dienos šventė
Mokslo ir žinių dienos šventė
Antradienis, 03 Rugsėjis 2019 14:33

Mokinių-tarybos-sveikinimasMokslo ir žinių dienos šventė mokykloje buvo pradėta Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Šiltą dieną mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai susirinko mokyklos kieme džiugiai nusiteikę pradėti naujų mokslo metų.

Mokinių deklamuojami posmai visus sugrąžino į mokslo metų pradžią. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Šiuikienė. Ypač džiugu buvo sulaukus svečių, buvusių mokyklos mokinių: rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės, rajono tarybos nario Beniaus Rūtelionio, merės padėjėjos Sigitos Štreimikytės, seniūno Arūno Kundroto. Šventėje taipogi dalyvavo Rudaminos parapijos klebonas Alfredas Nėnius bei Daiva Treinauskienė, atstovaujanti SGD įmonių grupę. Svečiai nuoširdžiai pasveikino mokyklos bendruomenę, jautriai kalbėjo apie mokykloje prasmingai praleistus metus, merė ir jos padėjėja buvusioms klasių auklėtojoms įteikė po gražią gėlių puokštę. Gražių sveikinimų puokštę mokytojams padovanojo mokinių tarybos atstovai. Pirmokėlius pasveikino ir atminimo dovanėles įteikė 9 klasės mokiniai. Po daugybės prasmingų palinkėjimų dalijomės šventintos duonos gabalėliais, kurie priminė, kad esame tarsi viena šeima, kad mumyse stiprus bendruomeniškumo jausmas. Po oficialiosios dalies skubėjome į klases susitikti bei pabendrauti su auklėtojais ir draugais.  Šventės akimirkos – galerijoje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vilma Busilaitė