Pradžia Archyvas Naujienos 17/18 m.m. Mano žalioji palangė
Mano žalioji palangė
Pirmadienis, 21 Gegužė 2018 14:29

Gegužės 19 dieną 5 ir 10 klasių mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto botanikos sode, kur vyko respublikinio ekologinio konkurso "Mano žalioji palangė" laureatų apdovanojimai. Konkursui  iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų buvo pristatyta 820 įvairių darbų, iš kurių 30 tapo laureatais.

Mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai paruošė darbą "Šimtmečio paprikos" ir tapo laureatais. Botanikos sode vyko valandos trukmės ekskursija, mokiniams gidas papasakojo apie augalus, jų pasodinimo istorijas, grožėjomės nuostabiomis  rododendrų, alyvų, bijūnų kompozicijomis, svogūninėmis gėlėmis, dekoratyviniais krūmais ir medžiais. Po pasivaikščiojimo nuostabioje aplinkoje sugrįžome į salę ir dalyvavome apdovanojimų ceremonijoje. Komisijos nariai papasakojo, kokie kriterijai nulėmė laimėjimus, visus laureatus pasveikino ir įteikė laureatų diplomus, padovanojo įvairių gėlių ir daržovių sėklų. Taipogi gavome naują įdomią užduotį- auginti pievagrybius, juos stebėti, aprašyti jų augimą, nufotografuoti ir informuoti botanikos sodo darbuotojus. Mūsų mokyklos dalyvius sėkmė lydėjo ir loterijoje, nes laimėjome žurnalo "Sodo spalvos" prenumeratą. Ceremonijai pasibaigus, puikiai nusiteikę vykome į miesto centrą ir plaukėme Nerimi laivu "Ryga". Turėjome nuostabią galimybę visą valandą pasigrožėti senuoju ir moderniuoju Vilniumi. Na, o dienos išvyką užbaigėme pramogaudami "Akropolyje". Išvykoje pasisėmėme naujų minčių, idėjų, žinių, kurias pritaikysime vėl dalyvaudami konkurse "Mano žalia palangė".

Penktos klasės auklėtoja Vilma Busilaitė ir dešimtos klasės auklėtoja Eglė Smirnovienė

 

Pamokų laikas

  1. 08.00 – 08.45
  2. 08.55 – 09.40
  3. 09.50 – 10.35
  4. 10.55 – 11.40
  5. 12.00 – 12.45
  6. 12.55 – 13.40
  7. 13.50 – 14.35

Elektroninis dienynas

TAMO-logo