Pradžia Archyvas Naujienos 18/19 m.m. Bendruomenės diena
Bendruomenės diena
Ketvirtadienis, 06 Birželis 2019 13:04

Mokyklos-bendruomenėBendruomeniškumas – tai mes, kuris auga iš kiekvieno aš. O geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus, nes žmones labiausiai suartina veikla. Birželio 5 dieną mokykloje vyko Bendruomenės diena.

Visus čia subūrė vienas tikslas – sukurti palankią aplinką, sustiprinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, o svarbiausia mokytis dalytis šiluma, pajusti artumą, pasimokyti vieniems iš kitų ir tiesiog gerai praleisti laiką. Žmogus gimsta šeimoje, kuri yra tautoje, taigi jos istorijoje, kultūroje, papročiuose. Kiek jis tai randa šeimoje, bendrijoje ir pasisavina, paverčia savastimi ir įveikdamas įkūnija dabarties rezultatuose. Per mokslo metus mokiniai nuveikė labai daug, ir mažą dalelę veiklos parodė šią dieną. Pradinių klasių mokiniai paruošė vaidinimą „Skraidantis paršiukas“ ir pašoko šokį, meninio skaitymo konkurso dalyvė dešimtos klasės mokinė Domantė Gelumbauskaitė skaitė Bitės Vilimaitės novelę „Šaltoji ugnis“, trečios klasės mokinė Kornelija Smirnovaitė pasekė dzūkišką pasakaitę „Apie senų varnų“, konkurso „Tramtatulis“ laureatė šeštos klasės mokinė Morta Žaliauskaitė padainavo lietuvių liaudies dainą, pradinių klasių vokalinio ansamblio mokiniai dainavo daineles. Į bendrystės ratą buvo pakviesta Būdviečio laisvalaikio salės merginų grupė „Mega dance“, kuri padovanojo du šokius. Mokyklos mokiniai dalyvavo įvairiuose konkursuose, varžybose, gerai mokėsi ir lankė mokyklą, tad jiems bei jų tėveliams buvo įteiktos padėkos, kurias įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Šiuikienė. Šiuolaikinė karta turi daug gražių svajonių, siekių, vilties gyventi geriau, nori sukurti daug naujų atradimų, kurie į bendruomenės būrį įneštų daugiau aktyvumo ir kūrybiškumo. Septintos klasės merginos kvietė visus nusipintibendrystės apyrankę, o antros klasės mokinukai pamokė folklorinių šokių  „Ciceliukė" ir "Trepsiukas“. Išsaugoję istorinę Lietuvos praeitį, gimtąją kalbą, tvirtas tautines šaknis, mes veržliai įsiliesime į bendruomenės banguojančią jūrą, inešdami didelę dalelę jaunatviškumo, energijos į bendrą mokinių, tėvų ir mokytojų bendruomeniškumo stiprinimą ir puoselėjimą. Norime nuoširdžiai padėkoti tėveliams, kurie rado laiko atvykti į mūsų organizuojamą renginį. Jie savo pavyzdžiu įrodė, kad yra aktyvūs mokyklos bendruomenės nariai ir įkvepia savo vaikus dar drąsiau jaustis mokykloje. Juk šilti santykiai ir tikras bendravimas tarp visų bendruomenės narių gali sukurti jaukią aplinką mūsų vaikams mokytis ir tobulėti. Akimirkos - galerijoje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Neringa Tumasonienė