Pradžia Archyvas Naujienos 18/19 m.m. Karjeros diena
Karjeros diena
Ketvirtadienis, 30 Gegužė 2019 14:15

Gaminame-Gegužės 29 dieną mokykloje vyko antrus metus organizuojama Karjeros diena. Į renginį buvo pakviesti buvę mokyklos absolventai dalyvauti diskusijoje „Mano sėkmę lėmė...“

Renginio vedėjai Domantė Gelumbauskaitė ir Naglis Smirnovas pristatė atvykusius svečius, tai: Jūratė Mirijauskienė - Lazdijų rajono savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyriaus vedėja, Tautginas Sankauskas - uždarosios akcinės bendrovės „Vilteda“ direktorius, Danguolė Barauskienė - Lazdijų rajono savivaldybės administracijos dokumentų valdymo skyriaus vedėja, Renaldas Janušauskas - Kazlų Rūdos Švenčiausios Jėzaus Širdies parapijos klebonas, Daiva Barkauskienė - uždarosios akcinės bendrovės „Daiveda“ odontologijos kabineto gydytoja odontologė. Garbūs svečiai maloniai sutiko papasakoti savo sėkmės istorijas. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kur jiems pavyko surasti tą sėkmės raktelį, ar apie būsimą profesiją buvo galvojama nuo pačios vaikystės, ar ši svajonė atsirado vėliau, kas paskatino pasirinkti būtent tokią profesiją, kokios pamokos patiko labiausiai, ar buvo gavę pastabų, ar mėgo pokštauti. Svečiai išsamiai papasakojo savo sėkmės istorijas, atsakė į klausimus, diskutavo, tačiau visi pabrėžė, kad svarbiausia buvo gerai mokytis ir turėti tikslą, kurio reikia siekti. Greitai prabėgo diskusijos laikas, visi pajutome bendravimo šiltumą, nuoširdumą, kuris  įkvėps ne vieną mokinį apmąstyti išgirstas sėkmės istorijas, galbūt padės kuriant savąją karjeros sėkmės istoriją. Pavaduotoja ugdymui Laimutė Šiuikienė svečiams įteikė padėkas ir tautodailininkės Linos Žaliauskienės pagamintas atminimo dovanėles. Po šios turiningos diskusijos mokiniai dalyvavo praktinėse veikose: apyrankių pynime, kuriam vadovavo mokytoja Neringa Tumasonienė, gėlių sienos gaminime, kur grožio mokė Būdviečio bibliotekininkė Renata Kundrotaitė, o velti plaušinių mokė Irma Gurevičienė, atvykusi iš Rudaminos amatų centro, knygeles mokiniai rišo su Veisiejų bibliotekininke Lina Tumosiene, kokteilių gamybos paslapčių mokė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė, o EBRU  (piešimo ant vandens) išmokė dailės mokytoja Eglė Smirnovienė. Mokiniams visos veikos labai patiko, visi noriai dalyvavo, patyrė puikių emocijų ir išmoko įvairių darbų. Karjeros diena baigėsi, jos sėkmė mokyklos bendruomenę įkvėpė tęsti šią veiklą ir ateityje pakviesti sėkmės istorijomis pasidalinti ir kitus buvusius mokyklos absolventus bei įvairių profesijų atstovus, kurie įkvėptų ir padėtų mokiniams pasirinkti norimą profesiją. Renginio akimirkos - galerijoje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vilma Busilaitė