Pradžia Archyvas Naujienos 16/17 m.m. Strazdanukų vasara

Šaukia, moja piršteliu.

Su jomis einu skrajoti,

Semtis saulės spindulių.

Gegužės 29 dieną 2 klasės mokiniai pakvietė tėvelius į mokslo metų užbaigimo šventę.

Vedantieji Vytenis ir Augustė visus šventės dalyvius pakvietė į muzikinę vasarinę kelionę ,,Strazdanukų vasara“. Mokiniai šventę pradėjo dainele ,,Vasara“. Tai metas, kada nereikės sėdėti suoluose, mokytis, ruošti namų darbų, kai savo karštais spinduliais vilioja vasaros saulutė. Toliau keliaudami po ,,Strazdanijos šalį“ sutiko ir gerą paukščių bičiulį – gandrą. Jį taip pat pasveikino dainele ,,Paukščių karalius“. O kokia vasara, jei neaplankai močiutės, kuri iškepa obuolių pyragą, vaišina arbata. ,,Strazdanukai“ skyrė dainelę močiutėms ,,Močiutės pyragas“. Kamilė visus pralinksmino sekdama juokų pasaką ,,Išperėtas kumeliukas“, o  Goda padeklamavo ilgą R. Skučaitės eilėraštį ,,Keistas sapnas“. Mokiniai šokiu ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“ įrodė, kokia svarbi yra Tėvynė.  Antrokai dėkojo mamytėms už rūpestį ir skyrė nuotaikingą dainelę. Štai taip linksmai ir nuotaikingai užbaigė antruosius mokslo metus. Šventės pabaigoje mokytoja gražiais J. Marcinkevičiaus žodžiais palinkėjo visiems per vasarą  paūgėti ir grįžti jau trečiokais. Geriausiems įteikė direktorės padėkos raštus už gerą mokymąsi,  aktyvų dalyvavimą mokyklos renginiuose bei konkursuose. Prisiminimui kiekvienam įteikė įrėmintą klasės nuotrauką bei kelialapį į trečią klasę. Akimirkos - galerijoje.

2 klasės mokytoja Asta Aleksonienė