Pradžia Archyvas Naujienos 16/17 m.m. Paskutinis skambutis ketvirtokams
Paskutinis skambutis ketvirtokams
Antradienis, 30 Gegužė 2017 13:10

Gėlės-mokytojaiSaulėtai gražią gegužės 29 dieną Aštriosios Kirsnos mokyklos ketvirtokams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta, primindamas daug  akimirkų, patyrimų ir atradimų, patirtų čia, pradinėse klasėse, vienus priversdamas nusišypsoti, kitus – ašarą nubraukti...

Į paskutinio skambučio  šventę rinkosi mūsų ketvirtokai, neįprastai susikaupę, išdidūs, puošnūs. Šventiškai paruoštoje klasėje susirinko vaikų tėveliai, mokytoja, mokyklos vadovai. Sveikinimo žodžiais šventę pradėjo klasės mokytoja, 4-ąją klasę baigę mokiniai gavo pradinio išsilavinimo pažymėjimus, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Irena Aleksonienė. Taip pat mokiniai buvo apdovanoti padėkomis už labai gerą ir  gerą mokymąsi, dalyvavimą organizuojamuose renginiuose, bei konkursuose. Po įteikimo grožėjosi tėveliai  Mortos paruoštomis skaidrėmis ,,Iš klasės gyvenimo“, mokinių paruošta programa ,,Lik sveika, pradine“, kurios metu mokiniai dainavo, vaidino, deklamavo eiles. Šiltus sveikinimo žodžius išgirdome iš ketvirtokų, jų tėvų, kurie dėkojo mokytojai Aldonai Vasiliauskienei už rūpestį, šilumą, meilę. Ketvirtokai rašė ant balionų savo svajones, vėliau juos nuskraidino, kad sugalvotos svajonės išsipildytų. Šventė baigėsi gausiomis vaišėmis. Mokytoja palinkėjo šiltos, saugios ir turiningos vasaros. Akimirkos - galerijoje.

4 klasės mokinė Andželika Kaduškevičiūtė