Pradžia Archyvas Naujienos 16/17 m.m. Ekskursija į Druskininkus
Ekskursija į Druskininkus
Trečiadienis, 31 Gegužė 2017 13:04

1Paskutinę mokslo metų dieną 2, 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Astos Aleksonienės ir Aldonos Vasiliauskienės, mokykliniu autobusiuku išvyko Druskininkų kryptimi. Pirmoji mūsų stotelė – Grūto parkas.

Vaikams čia patiko viskas: meškos, lapės, lūšys, stumbrai, įvairių rūšių paukščiai, taip pat pačios skulptūros, jaukūs nameliai – muziejai, daug sūpynių. Parke mokiniai bėgiojo, karstėsi, suposi. Kita stotelė – K. Dineikos sveikatingumo parkas. Šiame parke vaikai lankėsi pirmą kartą. Čia visiems labai patiko žaidimų aikštelės, treniruokliai, aplinka, grynas ir sveikas oras. Toliau visi patraukėme prie Nemuno, čia laukė mokinių kelionė garlaiviu į Liškiavą. Plaukdami grožėjomės Nemuno pakrantėmis. Ekskursijos metu buvo aplankytas kaimo pakraštyje esantis Liškiavos piliakalnis, naudotas nuo III a. pr. m. e. iki IX a. m. e., bei vėlyvojo baroko Švč. Trejybės bažnyčios ir dominikonų vienuolyno ansamblis. Ekskursijos pabaigoje visų laukė maloni staigmena – „Muzikinis fontanas“. Vaikai negalėjo juo atsigėrėti – fontanas pagal grojamą muziką įmantriai „šoko“. Visi sutartinai kartojo, kad čia norėtų grįžti dar ne vieną kartą. Kelionė namo neprailgo: vaikai dalijosi įspūdžiais, prisiminė, ką matė bei sužinojo, nes kitą dieną visų laukė jau taip ilgai lauktos vasaros atostogos. Akimirkos - galerijoje.

Pradinių klasių mokytojos Asta Aleksonienė, Aldona Vasiliauskienė